آخرین ها
خانه » مذهبی

مذهبی

کشف یک اشتباه در قرآن !!!

محمد صادق عبدالهی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: تعدادی از دانشمندان جمع شدند تا با تحقیق در متن قرآن ؛ خطا و اشتباهی در آن بیابند و به این ترتیب قرآن را رد کنند!!!! لذا بسیار در متن قرآن و کلمات آن دقت کردند تا اینکه به این آیه رسیدند که در مورد داستان حضرت سلیمان است که ... ادامه مطلب »

نيايش امام سجاد(ع) هنگامي كه روزی بر او تنگ مي‌شد

خدایا دل مشغولي ما را به رزقي كه خود آن را بر عهده گرفته‌اي، و كاري كه سامان دادن آن را ضمانت كرده‌اي، پايان ده. سیدالساجدین امام زین‌العابدین علیه‌السلام فرمودند: خدايا، تو مارا به بدگماني در روزي‌هايمان، و به آرزوي دراز در مدت عمرمان، آزمودي، تا آن جا كه روزي‌هاي تو را از روزي خوارانت طلب كرديم.و به سبب آرزوهاي ... ادامه مطلب »

گزیـده ای از آمـوزه های اخلاقـی امام حسیـن علیـه السلام

گزیـده ای از آمـوزه های اخلاقـی امام حسیـن علیـه السلام با نگاهى اجمالى به ۵۶ سال زندگى سراسر خداخواهى و خداجویى امام حسین (ع)، درمی یابیم که هماره وقت او به پاکدامنى و بندگى و نشر رسالت احمدى و مفاهیم عمیقى والاتر از درک و دید ما گذشته است. اکنون مرورى کوتاه به زوایاى زندگانى آن عزیز داریم که ایام ... ادامه مطلب »

درخت خونبار زرآباد،درختی که در روز عاشورای هر سال خون می‌گرید +عكس

درخت خونبار زرآباد در منطقه الموت استان قزوین همه ساله در روز عاشورا عصاره ای تراوش می کند که مانند خون سرخ رنگ است آنچنان که گویی در عاشورا عزادار حسین(ع) است. به گزارش خبرنگار مهر، در منطقه الموت شرقی استان قزوین در روستای زرآباد درخت چنار قدیمی و تنومندی وجود دارد که با اتفاقی نادر موجب شده تا همه ... ادامه مطلب »

کلیپ پخش نشده شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) در سریال مختارنامه

کلیپ پخش نشده شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) در سریال مختارنامه کلیپ شهادت حضرت عباس(ع) از صحنه های حذف شده سریال مختارنامه که مورد توجه بسیاری در فضای مجازی قرار گرفت و پس از آن مورد اعتراض کارگردان سریال آقای میرباقری هم واقع شد. صحنه هایی که در آن ابوالفضل العباس در بازگشت از شریعه فرات و رساندن آب به تشنگان ... ادامه مطلب »

در پـی راز چشمـه آب در زیر حـرم حضـرت ابوالفـضل (ع)

در پـی راز چشمـه آب در زیر حـرم حضـرت ابوالفـضل (ع) السّلامُ عَلیَکَ یا ابوالفَضلِ العَبّاس آیت الله العظمی حکیم قدس سره از علمای بزرگ و مراجع بنام تقلید بود که سالها زعامت حوزه کهنسال نجف را به عهده داشت و در راه نگهبانی از دین خدا رنجها به جان خرید. آیت الله سید عباس کاشانی حائری در مورد حضرت ... ادامه مطلب »

خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل