آخرین ها
خانه » تلفن همراه

تلفن همراه

۳ ابزار برای تبدیل درایو USB به کلید ورودی امن برای کامپیوتر ها

امنیت ۳ ابزار برای تبدیل درایو USB به کلید ورودی امن برای کامپیوتر ها آیا تا به حال به فکر استفاده از کلیدی فیزیکی برای بازگشایی رمز کامپیوترتان افتاده اید؟ مدتی پیش از اینکه چرا نام های کاربری و کلمات عبور یک شیوه امنیتی نامطلوب و قدیمی محسوب می شوند با شما سخن گفتیم. در واقع، استفاده از قطعه ای ... ادامه مطلب »

موتورولا در تلاش برای حل مشکل سوختگی موقت صفحه نمایش موتو ۳۶۰

موتورولا پوشیدنی موتورولا در تلاش برای حل مشکل سوختگی موقت صفحه نمایش موتو ۳۶۰ موتو ۳۶۰ یکی از بهترین ساعت های هوشمند بر پایه اندروید، در بازار پر تب و تاب گجت های پوشیدنی است. پیش فروش این دستگاه، که بر پایه Android Wear کار می کند، هفته گذشته آغاز شده و انتظار می رود سفارشات به زودی به دست ... ادامه مطلب »

اپل: رکورد جدیدی زدیم؛ عرضه ۱۰ میلیون آیفون جدید در هفته اول

اپل اپل: رکورد جدیدی زدیم؛ عرضه ۱۰ میلیون آیفون جدید در هفته اول اپل در سایتش اعلام کرده که با عرضه آیفون ۶ در ۱۰ شهر در دنیا توانسته رکورد جدیدی به جای بگذارد. عرضه ۱۰ میلیون آیفون ۶ در هفته اول. پیش از این و در روز ۱۲ سپتامبر همزمان با آغاز پیش فروش آیفون ها، اپل توانست در ... ادامه مطلب »

تماشا کنید: ربات کوچکی با توانایی هدایت هواپیمای مجازی

تکنولوژی حمل و نقل ربات تماشا کنید: ربات کوچکی با توانایی هدایت هواپیمای مجازی صنعت رباتیک و اتوماسیون در همه ابعاد زندگی در حال ظهور است و حالا به نظر می رسد این فن آوری در کنترل هواپیما هم در حال باز کردن راه خود است. البته سیستم پرواز خودکار همین الان هم وجود دارد اما به هر صورت وجود ... ادامه مطلب »

جزئیات بیشتری در مورد چیپ A8 و دوربین iSight آیفون ۶ منتشر شد

اپل جزئیات بیشتری در مورد چیپ A8 و دوربین iSight آیفون ۶ منتشر شد آیفون ۶ سرانجام از راه رسیده است و حالا کاربران می توانند آن را از نزدیک تجربه نمایند تقریباً اکثر جزئیات مرتبط به این تلفن هوشمند را می دانیم و اکنون بیشتر کنجکاوی ها در رابطه با قطعات داخلی آن صورت می پذیرند. اپل به صورت رسمی ... ادامه مطلب »

خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل