آخرین ها
خانه » اخبار استخدامی » اطلاعيه سازمان ثبت اسناد و املاك كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي سال 1393
خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل

اطلاعيه سازمان ثبت اسناد و املاك كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي سال 1393

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي سازمان ثبت اسناد و  املاك كشوردر سال 1393 مي‌رساند،كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 آغاز و لغايت روز سه شنبه مورخ 28/5/93 پايان مي‌پذيرد.

 دريافت فايل جداول مربوط به عناوين شغلي مورد نياز فرمت PDF

 

لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون، و با در نظر داشتن مواردي از قبيل عناوين شغلي، محل جغرافيايي خدمت، رشته‌ها و مدارك تحصيلي و جنس مورد پذيرش (مطابق جدول ذيل اين اطلاعيه) و با فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.
شرايط عمومي استخدام:
تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.
داشتن تابعيت ایران .
التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ويژه آقايان).
عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر.
نداشتن سابقه محكوميت جزائي موثر.
داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
داشتن سلامت جسماني و رواني و توانائي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند.
داوطلبان استخدام نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
شرايط اختصاصي استخدام:  
-داشتن حداقل 20 سال سن و حداكثر 32 سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر 35 سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (28/5/93) می­باشد.
تبصره : موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه­هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف ) داوطلباني كه در جبهه­ هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده­ اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (25 درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا ميزان 5 سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (25 درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداكثر سن معاف مي­باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاه­ هاي مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.
تذكر مهم:
1-داوطلبان متقاضي استخدام مي بايست تا آخرين روز مهلت ثبت نام (28/5/93) در مقطع تحصيلي اعلام شده فارغ التحصيل شده باشند.
2-داوطلبان متقاضي استخدام مي‌بايست تا آخرين روز مهلت ثبت نام (28/5/93) داراي كارت پايان خدمت يا معافيت دائم باشند.
ج- مراحل ثبت نام :
– مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشاني:  www.sanjesh.org
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 تا پایان روز سه شنبه 28/5/93 پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشاني:  www.sanjesh.orgنسبت به واریز مبلغ 530.000 (پانصد و سي هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاك كشور از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
توضیح 1: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح 2: ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پيگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پيگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح 3: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.
توضیح 4: قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرايط (عمومی، اختصاصی و…) خود با مفاد آگهي استخدام اطمينان حاصل نمايند. همچنين به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان ثبت اسناد و املاك كشور نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شركت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 26/6/93 لغايت روز پنجشنبه مورخ 27/6/93 برای مشاهده و پرینت، بر روی سايت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 28/6/93 در تعدادي از مراكز استان­ها، با توجه به تعداد متقاضيان شركت كننده در آزمون برگزار خواهد شد كه اطلاعات لازم يك هفته قبل از آزمون (در تاريخ 20/06/93) از طريق سايت اطلاع­رساني خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روي كارت شركت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و حتي در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلا اثر مي­گردد .
مواد آزمون:
الف ) آزمون توانمندي­هاي عمومي شامل: 1- زبان و ادبيات فارسي  2- زبان انگلیسی عمومی 3- ریاضی و آمار مقدماتی 4- فناوری اطلاعات (مهارتهاي 3، 4، 6 و 7 I.C.D.L) 5- معارف اسلامي 6- اطلاعات سياسي، اجتماعي و مباني قانوني می­باشد.
تبصره :  اقليت هاي ديني از پاسخگوئي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير موارد آزمون توزيع مي­شود.
ب) آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط با رشته شغلي مورد درخواست داوطلب (طبق جدول ذيل اين اطلاعيه) مي‌باشد. مواد آزمون تخصصي در تاريخ 28/5/93 از طريق سايت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
تذكرات:
1- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی می­باشد. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.
2-داوطلب بومی شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافيائي مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافيائي مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح که محل جغرافيائي مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافيائي مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافيائي مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافيائي مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی محل جغرافيائي مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.
توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.
توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بايستي مدارك مثبته فوق الذکر دال بر بومی بودن را به همراه سایر مدارك مورد نياز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند.
3-از كل مجوز استخدامي اخذ شده، بیست و پنج درصد (25%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.
توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه 25 درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.
4- از کل مجوز استخدامی اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی به رزمندگان (با حداقل 6ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می یابد.
توجه 1: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.
توجه 2: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند.
 5-استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.
6- معلولين عادي بشرط كسب حد نصاب نمره لازم(60درصد نمره عمومی) و دارابودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از 3 درصد سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
7-انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي (60 درصد كل نمره آزمون)  را كسب كرده اند، به ترتيب بالاترين نمرات آزمون تخصصي انجام خواهد شد.
8-كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندي­هاي عمومي صرفاً به منزله تاييد صلاحيت عمومي و تصحيح اوراق امتحان بوده و هيچگونه حق استخدامي ايجاد نمي­كند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصي، مصاحبه و با رعايت اولويت­هاي مقرر صورت مي­پذيرد.
9-به ثبت نام دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پائين‌تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مذكور در آگهي و همچنين مدارك معادل (به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
10-مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون ( حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتيجه) بايستي به تاييد سازمان مركزي  دانشگاه  مذكور برسد.
11-مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج درآگهي است،از انجام مراحل بعدي محروم گرديده ودرصورت صدورحكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلا اثر مي گردد.
12-اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر 2 ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
13-انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل گزينش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می باشد.

 دريافت فايل جداول مربوط به عناوين شغلي مورد نياز فرمت PDF

دانلود فایل آگهی در قالب فایل word

 

 

 

به نام خدا

                                                                                                                          آگهــی استخدام پیمــانی

     سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیــاز خود طبق مفاد قــانون مدیریت خدمات کشــوری و در چـارچوب دستورالعمــل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه­هــای اجرایی، از محل مجوز استخدامی شمــاره 1755/93/225 مورخ 14/2/1393 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، تعدادی از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی احراز توانمندی­های عمومی، تخصصی و مصاحبه و طی مراحل گزینش، به صورت پیمــانی به شرح ذیل استخدام می­نماید.

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی
زن مرد
    کارشناس ثبت اسناد و املاک

477 نفر

استان تهران : شهر تهران ( 140 نفر) 20 120 دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته های تحصیلی:1-گروه حقوق شامل: حقوق حقوق جزا و جرم شناسی-حقوق کیفری و جرم شناسی علوم قضایی-فقه و حقوق اسلامی فقه و حقوق خصوصی – حقوق خصوصی -حقوق عمومی الهیات و معارف اسلامی( فقه و مبانی حقوق اسلامی) علوم ثبتی- حقوق مالکیت فکری-حقوق سردفتری اسناد رسمی2-کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش مدیریت دولتی3- کارشناسی ارشد علوم سیاسی گرایش علوم سیاسی4- کارشناسی ارشد علوم اجتماعی گرایش علوم اجتماعی
استان فارس: شهر شیراز ( 8 نفر ) 2 6
استان اصفهان: شهر اصفهان (8 نفر) 2 6
استان گیلان : شهر رشت (6 نفر) 2 4
استان خراسان رضوی: شهرمشهد ( 10 نفر) 2 8
استان مازندران: ساری (6 نفر ) 2 4
استان آذربایجان شرقی : تبریز (6 نفر) 2 4
استان تهران: اسلامشهر ، ورامین ، رباط کریم ، ملارد ، پیشوا ، شهریار ، شهرری (هرکدام یکنفر )            مرد
استان اصفهان : شاهین شهر ، نجف آباد ، شهرضا ، خمینی شهر ، کاشان ، لنجان ، میمه ، اردستان ، نائین ، فریدن ، نطنز ، خوانسار ، سمیرم ، جوشقان ، مبارکه ، آران و بیدگل ، تیران و کرون ، فریدون شهر ، دهاقان ، قمصر ، زواره ، کوهپایه ، برخوار ، نیاسر ، (هرکدام یکنفر)
استان مازندران : قائمشهر ، تنکابن ، بهشهر، نوشهر، بابلسر ، نور ، سوادکوه ، جویبار ، نکا ، رامسر ، محمودآباد ، چالوس ، لاریجان ، عباس آباد ، بلده ، چمستان ، فریدونکنار (هرکدام یکنفر )
استان گیلان : لاهیجان ، رودسر ، صومعه سرا ، هشتپر طوالش ، آستانه اشرفیه ، ماسال ، املش ، خمام ، آستارا ، سیاهکل ، شفت ، رضوانشهر ،رحیم آباد ،کلاچای (هرکدام یکنفر)
استان البرز: کرج (3 نفر) ، اشتهارد، ساوجبلاغ (هرکدام یکنفر)
استان قم : قم ( 2 نفر ) ، کهک ، خلجستان (هرکدام یکنفر)
استان آذربایجان شرقی :مراغه ، میانه ، اهر ، مرند ، سراب ، اسکو ، عجب شیر ، بستان آباد ، ملکان ، هریس ، جلفا ، خسروشهر ، گوگان ، (هرکدام یکنفر)
استان آذربایجان غربی : ارومیه ، خوی ، میاندوآب ، مهاباد ، ماکو ، سلماس ، نقده ، سردشت ، چالدران ( هرکدام یکنفر )

 

 

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی
   کارشناس ثبت اسناد و املاک 

 

 

 

 

 

 

 

استان فارس: اقلید، خرم بید، زرین دشت ، قیروکارزین ، اصطهبانات، نیریز ، بوانات ، لامرد ، ارسنجان ، سروستان ، مهر ، خفر ، بیضاء ، کوار ، کربال ، شیبکوه ، خشت و کمارج ، جویم ، فراشبند ، بیرم ، زرقان ، گراش (هرکدام یکنفر )        

مرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های تحصیلی:1-گروه حقوق شامل: حقوق حقوق جزا و جرم شناسی-حقوق کیفری و جرم شناسی علوم قضایی-فقه و حقوق اسلامی فقه و حقوق خصوصی حقوق خصوصی -حقوق عمومی الهیات و معارف اسلامی( فقه و مبانی حقوق اسلامی) علوم ثبتی- حقوق مالکیت فکری- حقوق سردفتری اسناد رسمی2-کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش مدیریت دولتی3- کارشناسی ارشد علوم سیاسی گرایش علوم سیاسی4- کارشناسی ارشد علوم اجتماعی گرایش علوم اجتماعی
استان خراسان رضوی : ، قوچان ، گناباد ، کلات ، سرخس ، چناران ، فریمان ، جغتای ، تربت جام ، درگز ، جوین ، تایباد ، بردسکن ، صالح آباد ، فیض آباد ، خوشاب ، داورزن ، روداب ، بجستان (هرکدام یکنفر)  
استان کرمانشاه :کرمانشاه ( 2 نفر) ، سنقر ، هرسین ، کنگاور ، گیلانغرب (هرکدام یکنفر )  
استان کردستان : سنندج ، بیجار ، بانه ، قروه ( هرکدام یکنفر )
استان سمنان : سمنان ( 2 نفر ) ، شاهرود ، دامغان ، میامی ،گرمسار ، مهدیشهر ، ایوانکی (هرکدام یکنفر)  
استان مرکزی: اراک ، ساوه ، محلات ، تفرش ، زرندیه ، آشتیان ، شازند ، خنداب ، کمیجان (هرکدام یکنفر)
استان قزوین: قزوین ، بوئین زهرا ، رودبار ، آوج ، شال ، ضیاء آباد ، خرمدشت ، البرز (هرکدام یکنفر)
استان اردبیل: اردبیل ، مشکین شهر ، گرمی ، نیر ، کوثر ( هرکدام یکنفر )    
استان زنجان:زنجان، خدابنده ،ماهنشان ، خرمدره، سلطانیه(هرکدام یکنفر )  
استان همدان : همدان ، نهاوند ، تویسرکان ، اسدآباد ( هرکدام یکنفر )
استان یزد : یزد ، اردکان ، مهریز ، تفت ، ابرکوه ، خاتم ، زارچ ، عقداء ، بهاباد ، نیر ، مروست (هرکدام یکنفر )
استان کرمان : کرمان ( 2 نفر ) ، جیرفت ، زرندکرمان ، شهربابک ، شهداد ، بردسیر ، کهنوج ، ارزوئیه ، انار ، گلبافت ، ماهان (هرکدام یکنفر)
استان خراسان جنوبی : بیرجند (2 نفر) ، زیرکوه ، فردوس ، نیمبلوک ، سرایان ، طبس (هرکدام یکنفر)  
استان خوزستان: اهواز ( 2 نفر ) ، آبادان ، دزفول ، هویزه ، اندیکا ، بهبهان ، شوشتر ، مسجدسلیمان ، ایذه ، رامهرمز ، ماهشهر ،اندیمشک ، شوش ، باغملک ، باوی ، رامشیر ، گتوند ، لالی ، شادگان ( هرکدام یکنفر )
استان سیستان و بلوچستان:زاهدان ( 2 نفر ) ، زابل ، نیکشهر ، سرباز ، زهک ، سراوان ، ایرانشهر ( هرکدام یکنفر )
استان خراسان شمالی: بجنورد ، اسفراین ، فاروج ، مانه و سملقان (هرکدام یکنفر )
استان لرستان:خرم آباد ( 2 نفر ) ، بروجرد ، کوهدشت ، ازنا ، الیگودرز ، درود ، سلسله ، دلفان ( هرکدام یکنفر )
استان چهارمحال و بختیاری : شهرکرد (2 نفر ) ، اردل ، کوهرنگ ، فارسان ، لردگان ، گندمان (هرکدام یکنفر)
استان کهگیلویه و بویراحمد :یاسوج ، گچساران ، دهدشت ، دنا ( هرکدام یکنفر )    
استان ایلام: ایلام ، شیروان و چرداول ، ایوان ، دره شهر ، آبدانان ( هرکدام یکنفر )
استان هرمزگان :بندرعباس ( 2 نفر) ، قشم ، بندرلنگه ، میناب ، رودان ، ابوموسی ، کیش ( هرکدام یکنفر)
استان گلستان : گرگان ، بندرگز ، علی آباد کتول ، بندرترکمن ، کردکوی ، کلاله ، آق قلا ، گالیکش( هرکدام یکنفر )
استان بوشهر:بوشهر ، دشتستان ، کنگان ، تنگستان ، دیر ، دیلم ، شبانکاره ، جم (هرکدام یکنفر)

 

 

 

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی :
    کارشناس تحلیلگرسیستم

 

211 نفر

 

 

 

 

استان تهران:   شهر تهران (25 نفر) 20 نفرمرد 5 نفر زن  دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته های تحصیلی: مهندسی کامپیوتر گرایش ( نرم افزار ، سیستمهای نرم افزاری ) ، علوم کامپیوتر ، مهندسی نرم افزار ، کامپیوتر نرم افزار ، مهندسی فناوری اطلاعات گرایشهای (طراحی و تولید نرم افزار، مدیریت سیستمهای اطلاعاتی ، شبکه های کامپیوتری ) ، مهندسی صنایع گرایش ( برنامه ریزی و تحلیل سیستمها ، مدیریت سیستم و بهره وری ، مهندسی سیستم )    
استان اصفهان: اصفهان (3نفر) ، نجف آباد ، شهرضا ، فریدن ، خوانسار، فریدون شهر ، آران و بیدگل، تیران و کرون، کوهپایه، قمصر ،باغبهادران ، مهردشت، زواره (هرکدام یکنفر)      مرد 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان خراسان رضوی : مشهد (3 نفر) ، سبزوار ، گناباد ، تربت جام ، درگز ، کلات ، خواف ، جوین ، تایباد ، بردسکن ، جغتای ، صالح آباد ، فیض آباد ، ششتمد ، روداب ، بجستان (هرکدام یکنفر)
استان خوزستان : اهواز (3 نفر) ، دزفول ، شوش ، باغملک ، امیدیه ، باوی ، هفتگل ، هندیجان (هرکدام یکنفر)
استان مازندران : ساری ( 3 نفر ) ، آمل ، سوادکوه ، جویبار ، لاریجان ، عباس آباد ، کلاردشت ، میاندرود ، فریدونکنار (هرکدام یکنفر )          
استان گیلان : رشت ، بندرانزلی، فومن ، سیاهکل ، املش ، خمام ، سنگر، کوچصفهان، رحیم آباد ، کلاچای (هرکدام یکنفر )
استان کرمانشاه:کرمانشاه، دالاهو، ماهیدشت (هرکدام یکنفر )
استان هرمزگان: بندرعباس (2 نفر) ، بندرلنگه ، کیش ، ابوموسی، بستک (هرکدام یکنفر)
استان آذربایجان غربی : ارومیه ( 2 نفر ) ، خوی ، نقده ، شاهین دژ (هرکدام یکنفر )
استان بوشهر: بوشهر، دشتستان، کنگان، تنگستان، دیر، دیلم ، شبانکاره (هرکدام یکنفر )
استان البرز : کرج ( 2 نفر ) ، ساوجبلاغ ، نظرآباد ( هرکدام یکنفر )
استان قم : قم (2 نفر )
استان گلستان : گنبدکاوس ، مینودشت، بندرترکمن ، کلاله ، آق قلا ، آزادشهر ، گالیکش ( هرکدام یکنفر )
استان فارس: شیراز ( 2 نفر) ، مرودشت ، کازرون ، خرم بید ، مهر ، خفر ، خشت و کمارج ، فراشبند (هرکدام یکنفر)
استان خراسان جنوبی: بیرجند ، قائن ، نیمبلوک ( هرکدام یکنفر )
استان کرمان:کرمان ،رفسنجان، بم، بردسیر، ارزوئیه ، انار ، ماهان(هرکدام یکنفر )
استان سمنان : سمنان ، میامی ، ایوانکی (هرکدام یکنفر)
استان قزوین : قزوین ، آبیک ، آوج ، ضیاء آباد ، خرمدشت ، رودبار (هرکدام یکنفر)
استان مرکزی:اراک ( 2 نفر ) ، محلات، خمین، زرندیه، آشتیان، خنداب، کمیجان(هرکدام یکنفر)
استان لرستان : خرم آباد ، بروجرد ( هرکدام یکنفر)
استان ایلام : ایلام ، آبدانان ( هرکدام یکنفر )
استان خراسان شمالی: بجنورد ، جاجرم (هرکدام یکنفر )
استان اردبیل: اردبیل ، نیر ، بیله سوار ، پارس آباد ( هرکدام یکنفر )
استان چهارمحال و بختیاری : شهرکرد ، گندمان ، کیار ( هرکدام یکنفر )
استان زنجان : زنجان ، ماهنشان ، خرمدره ، سلطانیه (هرکدام یکنفر )
استان همدان : همدان ( 2 نفر ) ، ملایر ، رزن ، فامنین ( هرکدام یکنفر)
استان یزد:یزد (2 نفر) ، اشکذر ، زارچ ، بهاباد ، نیر ، مروست (هرکدام یکنفر )
استان کردستان : سنندج ، مریوان ، قروه ، سقز ، بانه ( هرکدام یکنفر )
استان سیستان و بلوچستان: زاهدان ، زابل ، سراوان ، چابهار ، سرباز (هرکدام یکنفر)
استان آذربایجان شرقی : تبریز ، مراغه ، اهر ، میانه ، جلفا ، هشترود ، عجبشیر ، هریس ، بستان آباد ، ترکمانچای ، ورزقان (هرکدام یکنفر)
استان کهگیلویه و بویراحمد : یاسوج ، دنا ( هرکدام یکنفر)

 

 

 

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی
کارشناس امور سخت افزار رایانه 25نفر  استان تهران:  تهران ( 25 نفر )  15 نفرمرد 10 نفر زن  دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکترا دریکی از رشته های تحصیلی : مهندسی کامپیوتر گرایش ( سخت افزار ، معماری کامپیوتر ) ، کامپیوتر- سخت افزار ، مهندسی تکنولوژی سیستمهای سخت افزار ، علوم کامپیوتر ، تکنولوژی ارتباطات و فن آوری اطلاعات
  حسابدارامور ثبتی28 نفر  استان تهران : تهران ( 3 نفر )    مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته های تحصیلی : مدیریت گرایشهای ( مالی ، بازرگانی ، دولتی ) ، حسابداری ، حسابرسی ، حسابداری و امور مالی.
استان اصفهان : اصفهان ، نجف آباد ، سمیرم (هرکدام یکنفر )
استان بوشهر : بوشهر (یکنفر )
استان آذربایجان غربی: ارومیه، خوی ( هرکدام یکنفر )
استان قم : قم ( یکنفر )
استان گیلان:لاهیجان، آستانه اشرفیه (هرکدام یکنفر)
استان مازندران: بابل ، نور ، کلاردشت (هرکدام یکنفر)
استان فارس : فسا ، لامرد ( هرکدام یکنفر )
استان کرمانشاه :کرمانشاه ( یکنفر )
استان لرستان : خرم آباد (یکنفر )
استان یزد : یزد ، عقداء ( هرکدام یکنفر )
استان خراسان رضوی : ، گناباد ، کاشمر ، درگز ( هرکدام یکنفر )
استان قزوین : تاکستان ( یکنفر )
استان کرمان : جیرفت ، سیرجان ، بردسیر ( هرکدام یکنفر )

 

 

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی
  نقشه بردار25 نفر   استان اصفهان : سمیرم ، جوشقان ، فریدونشهر (هرکدام یکنفر)  مرد     

 

 

 

 

دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی :مهندسی عمران گرایش ( نقشه برداری ، فتوگرامتری ، سیستمهای اطلاعات جغرافیایی GIS) مهندسی نقشه برداری(کارتوگرافی، ژئودزی ) نقشه برداری   هوائی ، عکسبرداری هوائی- تکنولوژی نقشه برداری
استان خراسان رضوی : درگز ، سرخس ، خواف ( هرکدام یکنفر )
استان خراسان شمالی : مانه و سملقان ( یکنفر )
استان کردستان : دیواندره (یکنفر)
استان کهگیلویه و بویراحمد : دهدشت (یکنفر )
استان لرستان : دورود (یکنفر)
استان چهارمحال و بختیاری : فارسان ،کوهرنگ (هرکدام یکنفر )
استان زنجان : خدابنده ( یکنفر )
استان خوزستان : شادگان ، بهبهان ، ماهشهر ( هرکدام یکنفر )
استان گلستان : گالیکش (یکنفر )
استان آذربایجان غربی: ماکو ، سردشت (هرکدام یکنفر)
استان کرمانشاه: صحنه ، گیلانغرب ،کنگاور (هرکدام یکنفر)
استان یزد : اشکذر ، عقداء ( هرکدام یکنفر )
استان سمنان : گرمسار (یکنفر )

 

 

 

 

 

 

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت جنسیت دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی به شرح ذیل :
    کارشنا س ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرحهای

صنعتی

34 نفر

تهران (2 نفر)        

 

 

 

مرد

و زن

 

مهندسی صنایع گرایش (مهندسی صنایع )
تهران (از هر گرایش یکنفر ) هنر گرایشهای(گرافیک ، طراحی صنعتی، صنایع دستی ، هنرهای سنتی )
تهران (از هرگرایش یکنفر) پزشکی گرایشهای (داروسازی ، بیومکانیک ، بیوالکتریک)
تهران ( یکنفر) شیمی گرایشهای(مهندسی رنگ ، صنایع رنگ ، شیمی آلی ، صنایع غذایی ، ترمودینامیک و سینتیک ، مهندسی بیوشیمیایی)
تهران ( 2 نفر) فیزیک گرایشهای ( ژئوفیزیک ، ذرات بنیادی و نظریه میدانها ، فیزیک بنیادی ، فیزیک هسته ای)
تهران (از هر گرایش یکنفر ) نساجی گرایشهای ( تکنولوژی نساجی ، شیمی نساجی و علوم الیاف )
تهران (یکنفر ) کامپیوتر گرایش ( هوش مصنوعی )
تهران (2 نفر ) کامپیوتر گرایش ( نرم افزار )
تهران (2 نفر ) کامپیوتر گرایش ( سخت افزار )
تهران (یکنفر ) کامپیوتر گرایش ( معماری سیستمهای کامپیوتر )
تهران ( 3 نفر) مترجمی زبانهای انگلیسی و فرانسه
تهران ( یکنفر) متالوژی-مهندسی مواد ( مهندسی مواد ، سرامیک )
تهران ( یکنفر) متالوژی-مهندسی مواد (طراحی صنایع غذایی- شناسایی و انتخاب مواد مهندسی)
تهران ( یکنفر) برق ( مخابرات ، کنترل ، قدرت )
تهران ( یکنفر) زیست شناسی گرایشهای(علوم سلولی و مولکولی ، علوم گیاهی ، ژنتیک ، میکروبیولوژی ، بیوشیمی)
تهران (از هر گرایش یکنفر ) مکانیک گرایشهای (ساخت و تولید ، طراحی کاربردی )
تهران ( 2 نفر) عمران گرایشهای (راه و ترابری ، سازه های هیدرولیک ، مهندسی سازه ، مهندسی زلزله ، سازه های هیدرولیکی )
تهران ( 2 نفر) کشاورزی گرایشهای ( علوم و تکنولوژی بذر ، بیوتکنولوژی کشاورزی ، مکانیزاسیون کشاورزی ، مکانیک ماشینهای کشاورزی )
تهران ( یکنفر) معدن گرایشهای (استخراج معدن ، مکانیک سنگ ، فرآوری مواد معدنی )

 

 

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل

درباره‌ مهدی حقیقی شهرکی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل