آخرین ها
خانه » اخبار استخدامی » آگهی استخدام پیمانی شهرداری شیراز + شهر رامجرد+خانیمن
خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل

آگهی استخدام پیمانی شهرداری شیراز + شهر رامجرد+خانیمن

استانداری فارس برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و به استناد نامه شماره ۱۰۴۵۶ مورخ ۹۳/۳ /۲۰ رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق آزمون توانمندیهای تخصصی، عملی با مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای تازه تأسیس استان به شرح پیوست استخدام نماید.

همچنین در شهر رامجرد و خانیمن نیز حسابدار و مامور حراست استخدام می کند

متن کامل آگهی و مطالعه شرایط استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

چند نکته در مورد ثبت نام:

با آرزوی موفقیت در آزمون پیش رو توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم:

  1. اطلاعیه ثبت نام را با دقت مطالعه بفرمایید و پیش از ثبت نام شرایط خود را با شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در اطلاعیه ثبت نام برای عنوان شغلی مورد نظرتان مطابقت بدهید.

 

  1. داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌ نام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس سال ۱۳۹۳ را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند

 

  1. از ابتدای ورود به فرم ثبت نام، برای تکمیل این فرم ۲٠ دقیقه زمان خواهید داشت. در صورت سپری شدن این زمان، باید ثبت نام را اول آغاز کنید.

 

  • توجه ویژه : در زمان خرید کارت با توجه به این موضوع که با چه سهمیه ای (آزاد، ایثارگران، فرزند شهید) در آزمون شرکت می کنید کارت اعتباری مورد نیاز را تهیه کنید. توجه فرمایید که کارت های اعتباری یک سهمیه صرفاً برای شرکت در همان سهمیه قابل استفاده خواهند بود.

 

  • توجه ویژه : ثبت نام شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در پایان فرایند ثبت نام از سیستم کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.

 

 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام، داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره ٧٢٥٧١٦٢-٠٧١١ تماس حاصل فرمایند
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل

درباره‌ مهدی حقیقی شهرکی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل